تبلیغات
^^داستـــان های گآت سونـــی^^ - Vampire City
^^داستـــان های گآت سونـــی^^
برای یـه لحظـه تو رویـآهات زندگـی کن^^و لبخند بِــزن:))
تبادل لینک هوشمند

                                         سلام سلام 
                          من اومدم البته نه با داستان!
این یه توضیحاتی در مورد خون آشاماست که برای فهمیدن داستان بخونین بد نیست:)
                        خوب دیگه همین...آهان نه
         لازم به ذکره من اینا رو از وب آبجی دانا کِش رفتم
 مــرا حلال کن خواهرم آخه از هرجایی که دیدم اینا کامل تر بودن 
                 همین دیگه قربان شوما بای بای
(عکس مارک هم که...اهم اهم گفتن نداره...چشاتونو درویش کونین)
خون آشام ها موجوداتی انسان نما، با دندان های نیش بلند و خفاش مانند و دارای چشمانی درشت، روشن و درخشان هستند و حاله ایی سیاه رنگ دور آن ها را پوشانده و لب هایی کبودی دارند. (رنگ چشمان خون آشام ها از قرمز تا خاکستری روشن متغیر است.) 
رنگ پوست این موجودات معمولا سفید گچی بوده و موهای پر پشت پر کلاغی ای دارند. (رنگ موهای خون آشام ها مانند رنگ چشمشان از مشکی پر کلاغی تا سرخ و خاکستری متغیر است.)
بدن این مخلوقات همیشه سرد است و لمس آن ها باعث ایجاد حس یخ زدگی در انسان های معمولی میشه.
خون آشام ها معمولا افرادی شیک پوش با قامتی بلند و صاف هستند. آن ها معمولا لاغر اندام اما قوی اند.

 خون آشام ها از لحاظ دسته بندی اجتماعی به دو دسته تقسیم میشن:
1. قشر خون آشام های معمولی: این افراد، بعد از گزیدگی توسط خون آشام های اصیل به وجود میان. اگر فردی توسط یک خون آشام گزیده بشه و بتونه زنده بمونه باید باقی عمرش رو به عنوان یک خون آشام زندگی کنه. این نوع افراد هیچ گونه قدرت جادویی نداشته و تنها دارای دندان های نیش بزرگ هستند تا بتوانند برای زنده ماندن تغذیه کنند. حاصل ازدواج این افراد با خون آشام های اصیل دورگه های نیمه اصیل هستند که در جوامع قدیم خون آشام ها وجودشون خوشایند نبوده و کشته میشدند.

2. قشر خون آشام های اصیل زاده: این افراد از نژادهای برتر و گاهی حد واسط این نژادها یا به اصطلاح دورگه ها هستند. این افراد دارای قدرت های خاص جادویی بوده و قادرند کارهای خارق العاده بسیاری انجام دهند.

نژادهای خون آشام های اصیل بر چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

1. کت پایرز (Catpires): یکی از نژادهای اصیل که از ابتدای خلقت انسان و پستانداران به وجود آمده اند و حاصل تغییراتی در ساختار ببرهای دندان خنجری دورهای عصریخبندان هستند. این موجودات حس بویایی 5 برابر انسان، حس شنوایی بسیار قوی، حس بینایی فوق العاده و توانایی دید در محیط های بسیار تاریک و فاقد حس چشایی شیرین هستند. اکثر پیشگو ها در دنیای خون آشام ها از این نژاد هستند. این نژاد حساس ترین نژاد بین اصیل زادگان و خطرناک ترین آن هاست. شیقته نوازش و تا حدودی لوس هستند اما نقطه ضعف هایی دارند که همیشه سعی در محافظت از آن ها هستند. این نقطه ضعف ها در زیر شکم و پاها قرار دارند، زیرا با ضربه زدن یا زخمی کردن این نقاط مرگ یک خون آشام کت پایر حتمی ست. همیشه از خون تغذیه نمیکنند و گاهی مانند گربه سانان ماهی و حیوانات کوچک را شکار میکنند.

نکته: کت پایرزها برعکس نژادهای دیگر به دلیل کوچکی دهان قادر به پنهان سازی دندان های نیش خود نیستند و اگر در جوامع انسانی سرو کله شان پیدا شود خیلی سریع به دام می افتند.


2. ولف پایرز (Wolfpires): نژاد دیگری که به دوره های اولیه برمی گردد نژاد ولف پایرز است که از گرگ های عظیم الجثه اولیه نشأت می گیرد. این نژادهم مانند کت پایرزها از اوایل خلقت انسان پدید آمده و با انسان ها نسل به نسل تغییر یافته و به امروز رسیده اند. آن ها دارای حس بویایی خارق العاده ایی حدودا 20 برابر انسان بوده اما حس بینایی ضعیفی دارند و تاحدودی قادر به تشخیص رنگ های آبی و قرمز (و ترکیباتی از این رنگ ها) نیستند و آن ها را سایه دار و یا به رنگ های سبز و زرد میبینند. بهترین حالت دید این موجودات در غروب و طلوع آفتاب است پس می توان نتیجه گرفت در نور کم بهتر میتوانند ببینند. برعکس کت پایرها موجوداتی مقاوم و سرسخت هستند و در قدیم، بیشتر برای نگهبانی از خاندان های سلطنتی استخدام می شدند. تقطه ضعف آن ها حس بویایی بسیار قوی و بینی شان است. مانند کت پایرزها همیشه از خون تغذیه نکرده و علاقه شدیدی به گوشت خام دارند.

نکته: با وجود خوی وحشی این نژاد، اگر شما به خوبی با آن ها رفتار کنید و آن ها را درک کرده و کمکی به آن ها بکنید تا نسل ها خود و خانواده خود را از حمله خون آشام ها حفظ کرده ایید!

3. اسنیک پایرز (Snakepires): این نژاد از مارها منشأ گرفته و ترسناک ترین خون آشام ها هستند. دندان های این نژاد معمولا بلندتر از نژادهای دیگر بوده و زبانی دو شاخه دارند که اکثر اوقات مانند خود مارها از دهان شان بیرون زده است. رنگ چشمان این نژاد در طیف رنگی سبز تا زرد بوده و اگر با نژاد دیگه ایی جفت نشوند همین رنگ باقی می ماند. آن ها حس چشایی و شنیداری ضعیفی دارند اما در عوض، حس بویایی خارق العاده و بینایی شگفت انگیزی دارند. این نژاد قادر است احساسات و عواطف را در لحظه ایی شناسایی کرده و از آن ها بر علیه شکارش سواستفاده کند. آن ها قادرند در تاریکی مطلق هم به شکار خود حمله کرده و در لحظه ایی جان او را بگیرند و به همین خاطر بی صدا ترین و مرموزترین نژاد در بین خون آشام ها هستند. اندامی قوی و عضلانی دارند تا بتوانند شکار خود را ساده تر در اختیار گرفته و خون او را بمکند. در گذشته به عنوان مشاورین برای پادشاهان بودند و معمولا خائن از آب درآمده و به طرزهای شنیعی به قتل می رسیدند. نقطه ضعف شان بینایی دقیق شان است، زیرا آن ها به جای دیدن تصاویر بیشتر قادر به دیدن امواج حرارتی هستند. بیشتر از خون و گوشت خام انسان تغذیه می کنند.

نکته: اسنیک پایرزها موجوداتی حیله گر و بی احساس هستند و هیچ گونه ترحمی در وجودشان نیست، پس تا حد امکان تا وقتی از نژاد خون آشام مقابلتون مطمئن نشدین به طرفش نرین.

4. معروف ترین نژاد در بین خون آشام ها بت پایرز (Batpires): این نژاد مشهورترین و موفق ترین نژاد از خون آشام هاست زیرا در گذشته بیشتر پادشاهان و افراد مهم در دنیای آن ها بت پایرز بوده اند. این موجودات نسل برتر در بین خون آشام ها به حساب می آیند زیرا چهره های دوست داشتنی فریبنده ایی دارند و می توان گفت آرام تر از سه نژاد قبل هستند اما همین آرام بودن آن هاست که شخصیت آن ها را خوف آور می کند. شما با دیدن این نوع از خون آشام ها به هیچ عنوان احساس بدی ندارید و خیلی ساده به آن ها اعتماد می کنید حتی بدون اینکه بدانید دارید چه اشتباه بزرگی مرتکب می شوید! دلیل این اعتماد و حس آرامش رفتار و حالت اغواگرایانه آن هاست. برعکس نژادهای قبل، گزیده شدن شکار توسط آن ها خیلی هم ناخوشایند است! در بزاق دهان این نوع خون آشام، درست مانند اجدادشان خفاش های خون آشام، ماده ایی بی حس کننده وجود دارد که باعث کمتر شدن درد گزیدگی می شود ولی اگر بخواهند از دندان هایشان برای کشتن استفاده کنند دردناک ترین گازها را می گیرند. این نژاد مطلقا از خون انسان تغذیه میکند و علاقه زیادی به گوشت خام ندارند به همین خاطر حس چشایی ترش، تلخ و شیرین در این موجودات وجود ندارد! قدرت جادوی این موجودات دو برابر نژادهای قبل است و سرعت شان حدود 50 برابر آنان است. بینایی قوی ایی دارند و بویایی ایی خارق العاده و از هر دوی آن ها قدرتمند تر، حس شنوایی آن هاست. تنها نقطه ضعف آن ها احساسات لطیف درونی شونه. اگر کسی اونا رو در یک رابطه عاطفی به بازی بگیره، سرنوشت جالبی برای خودش و مردم اون منطقه نمیشه پیش بینی کرد!


نکته: بت پایرزها باهوش ترین نژاد هستند و برای شکار و حمله همیشه نقشه ایی دارند و اکثر اوقات، شکار رو از پشت سر غافلگیر می کنند.


حقایق گفته نشده:


1. خون آشام ها از ابتدای خلقت انسان حضور داشتند اما اوایل از خون حیوانات تغذیه می کردند. با گذشت زمان قلمرو انسان ها گسترده تر شد و اونا به دنیای خون آشام ها تجاوز کردند که همین موضوع، باعث خشمگین شدن اونا و در نتیجه عادت کردنشون به نوشیدن خون انسان (به عقیده خون آشام ها خوش طعم ترین خون دنیا) شد. این خشم از قرن پانزدهم میلادی بیشتر شد و در اون دوران مردم شاهد هجوم خون آشام های بیشتر و بیشتر به دهکده ها و شهرها بودند.


2. خون آشام ها موجوداتی پرخاشگر و عصبی هستند و گاهی اوقات ترسو می شوند و در هنگام هیجانات شدید خیلی ناعادلانه قضاوت میکنند و به اصطلاح یک طرفه به قاضی میرن.

3. نام عامه تمامی خون آشام ها (شامل تمام نژادها) 
ومپایر (Vampire) است که در اصل لغتی صربی است و تلفظ صحیح آن ویمپیر (Vimpiere) است. ویم، به معنای دندان و پیر، به معنای نوشیدن است و اگر ( در زبان انگلیسی) این دو معنی را درکنار هم بگذاریم می شود: کسی که با دندان می نوشد! در فرهنگ های گوناگون این نام کمی متغیر است مثلا در فرهنگ آلبانیایی به جای ومپایر از لغت دمفیر (Dhampir) استفاده می کنند که در سینماهای انسان ها، به معنای بچه خون آشام است وگرنه همان معنی و همان ترکیب را دارد.

4. همه خون آشام ها به نور خورشید حساس نیستند. تنها خون آشام های بت پایرز و کت پایرز از نورخورشید فراری هستند زیرا نور خورشید باعث سوختگی های شدید در بدن های آن ها می شود. در بت پایرزها بال های آن ها سوراخ می کند و در کت پایرزها بینایی آن ها از بین می برد.

5. همه خون آشام ها با گرمای شدید سردرد میگیرند!


6. خون آشام ها دارای قدرت هیپنوتیزم، کنترل ذهن انسان های عادی و حیوانات و پاک سازی حافظه هستند. تنها کافیست در چشمان درخشانشان خیره شوی تا در یک لحظه تمام زندگی ات را فراموش کنی و یا دیوانه شوی!

7. نمی توانند وارد مکان یا خانه ایی شوند مگر آنکه توسط کسی به داخل دعوت شوند و پس از آن به سادگی هر زمان که بخواهند در آن محل رفت و آمد می کنند.

8. عمری ابدی دارند و در سن 180 سالگی بالغ می شوند. 
م اما قوی هستند.

10. خون آشام ها پس از کشته شدن خیلی سریع پس از یک یا دو سال تبدیل به خاک میشن.

11. عموما با اجنه ها ارتباط دارند و آن ها را به بردگی می گیرند.

12. محل زندگی اصیل زاده ها قصر های شکوه مند کهن است که محیطی ترسناک و تاریک دارند و محل زندگی افراد عادی گوشه کناره های تاریک جنگل و غارهاست، زیرا آن ها انسان های معمولی هستند که تنها از حمله خون آشامی اصیل جان به در برده و گرفتار این نفرین شده اند.

13. خون آشام های عادی تنها از طریق گزش به وجود نمی آیند. بر طبق مدارک و شواهد اگر در هنگام تولد نوزادی موهای بسیار و سیاه داشته باشد یا تولد همراه با رعد و برق و طوفان باشد بچه خون آشام است و یا اگر در هنگام دفن فرد مرده ایی اشتباهی رخ دهد.


14. خون آشام هایی که به نور خورشید حساسیت دارند غالبا تمام روز را می خوابند و شب فعالیت می کنند.


15. خون آشام ها نمی توانند از آب روان مانند رودخانه ها و چشمه ها بگذرند زیرا آب روان قدرت بدنی را از آن ها می گیرد و مانع شنا کردن آن ها می شود و در ظاهر غرق می شوند. ولی وقتی از آب خارج شوند، بار دیگر سرپا می ایستند!

16. دندان نیش تمامی نژادها از هنگام تولد کامل است و با رشد موجود بزرگ می شود ولی خون آشام های کت پایرز در ابتدا دندان ندارند و به مرور زمان این دندان ها رشد کرده و در سن 180 سالگی رشد شان کامل می شود.

17. ولف پایرزها در هنگام تولد تا یک ماه ناشنوا هستند!


18. نژاد دیگری در بین اقوام قدیمی خون آشام ها وجود دارد به نام ماوس پایرز (
Mousepires) که در زمان های قدیم بیشترین فراوانی را در میان خون آشام ها داشتند اما به مرور زمان و در جنگ های هولناکی که در سال های 1700 تا 1800 میلادی بین انسان و خون آشام ها رخ داد اکنون تعداد اندکی از آن ها به صورت خالص و اصیل باقی مانده اند.

19. خون آشام ها از سایر گیاهان مثل سیر و گل شاه پسند متنفرند زیرا خاصیت آنتی پاکتریال سیر باعث سوزش و ایجاد حساسیت در بدن آن ها می شود و گل شاه پسند نابود کننده حواس آن هاست.

20. خون آشام ها بی نهایت به خاک محل تولدشان وابسته هستند و تنها چیزی که تا حد زیادی مایه آرامش آن ها می شود بوییدن همین خاک است.

21. خون آشام ها از صداهای بلند و مهیب وحشتی ندارن و طوری باهاش رفتار میکنن که انگار یک چیز عادی و روزانه ست!

22. تمامی خون آشام ها قادرند با بو موقعیت ها را تشخیص و حتی مزه یک غذا رو تشخیص دهند. (البته اگر قدرت درک اون مزه رو داشته باشند.)

23. همه خون آشام ها خط تیره نمایانی دور عنبیه رنگی چشمانشون دارند و در بعضی ها هم رنگ عنبیه در اطراف مردمک چشم به صورت طیفی رنگی متفاوت با رنگ اصلی عنبیه است.

24. برخلاف تصورات انسان ها، همه خون آشام ها از آینه نمیترسند! تنها نژادهای ماوس پایرز و اسنیک پایرز هستند که از آینه دوری می کنند.

25. راه های دیگری هم برای به وجود آوردن خون آشام هایی با قدرت های جادویی هست که قادرند قدرت خود را با گزش و مبادله خون به انسان ها اونا رو مثل خودشون کنند:
یک: از راه جادوی سیاه: جادوی سیاه قادره یک انسان رو تبدیل به یک خون آشام نیمه اصیل که قدرت های کنترل ذهن، هیپنوتیزم و ... رو داشته باشه تبدیل کنه.
دو: گزیده شدن توسط یک اصیل زاده خالص: اگر فردی توسط یک اصیل زاده گزیده بشه و خون اون رو بنوشه یا در خونش حمام بگیره میتونه نیمی از قدرت های جادویی اونو دریافت کنه.
سه: یادگیری و استفاده از وردهای جادوگران: اگر یک خون آشام عادی بتونه از یک ساحره یا جادوگر آموزش بگیره و وردها رو حفظ کنه یه دلیل استعداد ذاتیش میتونه ازشون به نحو احسنت استفاده کنه.

26: خون آشام های حساس به نور خورشید برای رفت آمد ساده تر در طول روز می توانند از حلقه ایی که دارای سنگ "لاپوس لاتزولی" که یک سنگ جادویی ست استفاده کنند. این حلقه آن ها را در برابر سوختگی حفاظت میکنه.

27. در خون آشام های اصیل پنج قدرت اصلی وجود داره، آب، آتش، خاک، باد و روح. بچه خون آشام ها بعد از رسیدن به سن بلوغ میتونن به طور کامل این قدرت ها را حس کرده و ازشون استفاده کنند.

نکته: بعضی از بچه خون آشام ها از بدو تولد این قدرت ها رو به طور کامل در اختیار دارند.

28. خون آشام های عادی بعد از مرگ تبدیل به خون آشام های حقیقی می شوند. یعنی در طول زندگی انسانی خیلی طبیعی و عادی و شاید کمی عجیب به نظر بیان ولی بعد از مرگ به یک خون آشام حقیقی با خصوصیات ذکر شده تبدیل می شوند.

29. روش تبدیل کردن یک انسان سالم و زنده به یک خون آشام به شرح زیر است:
قدم اول: خون آشام اصیل یا عادی او را گاز بگیرد و از خونش تغذیه کند.
قدم دوم: انسان گزیده شده از خون خون آشام به همان اندازه بنوشد.
قدم سوم: باید بمیرد تا به یک خون آشام حقیقی تبدیل شود.
قدم چهارم: بعد از مرگ و دوباره برخواستن، فرد باید از خون تغذیه کند. 

نکته: در چنین مواردی اصلا خون انسان پیشنهاد نمی شود مگر اینکه بخواهی یک خون آشام آدمخوار شوی!

نکته: طبق قوانین وزارتخانه خون آشام ها و پادشاه اعظم، هیچ خون آشامی چه عادی و چه اصیل زاده حق تبدیل یک انسان به یک خون آشام را ندارد. این تصمیم در زمانی گرفته شد که خون آشام ها و انسان ها به صلح رسیدند. اگر کسی این قانون مهم را نغض کند، به طرز هولناکی مجازات خواهد شد!

نکته:راه کشتن خون آشاما این یکی مهمه به خاطر بسپرید--->شلیک گلوله ایی از جنس نقره که توسط کشیش تبرک شده باشد البته باید دقت کرد که این کار در زمان ماه کامل انجام نشود زیرا در این زمان خون آشام ها در قدرتمند ترین حالت ممکن قرار دارند.

اینم لباس خون آشامای مونث:

و مذکر:

خوب تا درودی دیگر بدرود


نوشته شده در تاریخ شنبه 14 شهریور 1394 توسط Meнι Tυan | نظرات()
cách đánh gấp thếp tài xỉu bóng đá
دوشنبه 10 تیر 1398 02:07 ق.ظ
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this
website yourself or did you hire someone to do it for you?
Plz answer back as I'm looking to design my own blog and would like to find out where u got this from.
thanks
cialis
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 01:29 ق.ظ
naturally like your web-site but you need to check the spelling on quite a few of your
posts. Several of them are rife with spelling problems
and I to find it very troublesome to tell the truth then again I will definitely come back again.
hollywood story cheats
جمعه 4 اسفند 1396 05:21 ب.ظ
من می دانم که اگر موضوعی نیست، اما من به دنبال ایجاد وبلاگ شخصی خود هستم
تعجب برانگیز بود که همه چیز برای راه اندازی مورد نیاز است؟ من فرض دارم یک وبلاگ مانند خود شما هزینه یک پنی بسیار گران است؟

من بسیار هوشمندانه اینترنت نیستم، بنابراین 100٪ مطمئن نیستم.
هر گونه پیشنهاد و یا توصیه خواهد شد بسیار قدردانی.

خیلی ممنون
token generator chaturbate
دوشنبه 13 شهریور 1396 05:15 ب.ظ
Appreciate the recommendation. Let me try it out.
What causes pain in the Achilles tendon?
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:32 ب.ظ
This blog was... how do you say it? Relevant!! Finally I have
found something which helped me. Cheers!
http://monicabarnell.jimdo.com/
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:44 ق.ظ
Everyone loves what you guys tend to be up
too. This sort of clever work and coverage!
Keep up the superb works guys I've incorporated you guys to my personal
blogroll.
BHW
یکشنبه 27 فروردین 1396 06:11 ب.ظ
This paragraph will assist the internet visitors for building up new webpage or even a weblog from
start to end.
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 12:59 ق.ظ
I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I'll go ahead and bookmark your site to come back down the road.
Many thanks
manicure
جمعه 11 فروردین 1396 11:42 ب.ظ
Thanks to my father who shared with me on the topic of this website, this website is genuinely remarkable.
Saba.v
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:56 ب.ظ
فاطی منفجر شی...فاطی بترکی چرا پارت بعدو نمیذاری؟؟
پاسخ Meнι Tυan : اااا گذاشتم که روانیه کور....-___-
jusa....♥♥
یکشنبه 15 شهریور 1394 11:47 ق.ظ
پگگگ بجاش من اصلا از حمله ی خوناشاما نمیترسم دوست دارم ببینمشون بهشون بگم مارم تبدیل کن خخخخخ . بهشون بپیوندم خخخخ
پاسخ Meнι Tυan : خخخخ من که میپرم بغلشون ولم نمیکنم بیچاره اونا بیشتر از من میترسن
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 03:20 ق.ظ
وااااااااااو عاولی بود فاطی خیلی اطلاعاتم در مورد خون آشاما ترکید من فقط در حد همون فیلم twilight میدونستم الان دیگه آماده ام که پارت بعدو بخونم خجالت بکش زود بیارش دیگه دهه
پاسخ Meнι Tυan : آره دیگه من وقتی اینا رو فهمیدم بیشتر عاشق خون آشاما شدم
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 03:17 ق.ظ
هوی خبیث از کدوم یکی از این روشا میخوای مارکو تبدیل کنی؟؟؟؟
روشاش خیلی دردناکن خداییش بدبخت مارک گیر تو افتاده...خخخخخخخ گازش بگیر به نظرم نتونستی ام بسپرش دست خودم
پاسخ Meнι Tυan : یه روش خوب خوبآره خیلی دردناکه تازه مهمترین روششم خاک برسریه ولی من از یه روش دیگه استفاده میکنم
نه دست خودم بمیره بهتره از اینکه به دست تو خون آشام شه
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 03:12 ق.ظ
والا این اسنیک پایرا حقم دارن از آینه بترسن اون ریختو منم داشتم خودمو می دیدم میگرخیدم
ولی عاقا همچین بگی نگی یکم ترسیدم ایناکه واقعا وجود دارن اگه حمله کنن بهمون چی؟؟؟
ما میمیریم...من میدونم ما میمیریم
پاسخ Meнι Tυan : خخخخخخ خوبه من سریع میگم تیری خیدااااا منو تبدیل کنین تیریخیدااااا
نه ما زنده میمونیم من میدونم
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 03:03 ق.ظ
توی داستان دانا بنگتن بت پایر بودن واااای چقدر عشق بودن همشون...
میخوام بدونم ما از کدوم نژادیم؟؟؟؟
بت پایریم نه؟؟؟؟؟؟
فاااطی بیار پارت بعدی رووووو
پاسخ Meнι Tυan : منمممم عاشق شخصیت شوشو بودماااا
ما معلوم میشه صبر کن
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:59 ق.ظ
جیـــــــــــــــــــــغ فاطی من بزرگترین ترسی تو زندگی ماره چون فکر میکنم هیچ راه فراری نیست در مقابلش وجود نداره...اصلا اسمش میاد تمام بدنم میلرزه و یه جوری میشم بفهمم یه جایی حتی احتمال یک درصد هست که مار باشه پامو اونجا نمیذارم
تو کتاب زیستمم اینقد میترسیدم که رو عکسش کاغذ چسبوندم تا آخر سالم نگاهش نکردم از مار بدم میاااااااااااد اسنیک پایرا خرن(وااای اگه یکیشون بفهمه من اینو گفتم منو میکشه نه؟)
پاسخ Meнι Tυan : واااای من خیلی خواب ممار میدیدم قبلا ها....الان تازگیا خیلی خواب ته یون اس ان اس دی رو میبینمخوابای من عجیب غریبن از دممن از ماهی خیلیییی میترسممم اصلا اسمش میاد بندری میرم...خوب شد فیش پایر نداریم
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:38 ق.ظ
فاطی ما از اون اصیلاشیم دیگه؟؟؟؟؟
قدرتای خاصم داریم نه؟؟؟؟
ذهنی که حرف میزدیم دیگه اون خودش قدرته....واااااااااای جونه آبجی بزار پارت بعدو مردم از خماری
پاسخ Meнι Tυan : آره ...من که گفتم اول داستان خاندان بزرگ و باشکوه پارک...نخوندی؟
نه قدرت مدرت بعدا معلوم میشه
Pegah.Jimin
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:35 ق.ظ
جیـــــــــــــــــــــغغغغغ شیک پوش و قد بلندننننننن عاااشقشونم کلا خخخخ
راستی...کسی به قد جیمینک من گیر بده نداده هااااا گفته باشم
پاسخ Meнι Tυan : خخخ بعلهههه دیگه منو تو از دم شیک و پیکیم خخخ
واااای پگ وقتی اینو خوندم یاد قد و قواره ی جیمین افتادم اما متاسفانه مارکم کوتولست خخخ 175ئه
jusa....♥♥
شنبه 14 شهریور 1394 08:09 ب.ظ
راستی برای خوناشام شدن یه انسان میشه از روش انگشت به انگشتم استفاده کرداااا...سر ده انگشتونو زخم میکنن هم انسانه و هم خوناشامه بعدش خوناشامه به انسانه خون انتقال میده . با انشگت
پاسخ Meнι Tυan : خخخخخ من والا چیزی در این مورد نشنیدمانگشت انگشت هههه...راستشو بخوای اصلی ترین راهش یه راه خاکبرسریه میدونی...رابطه است...البته اینجا نگفته
jusa....♥♥
شنبه 14 شهریور 1394 08:07 ب.ظ
فاطی رمان های دارن شان و آر . ال . استاینو میخونی ؟ حالا آر.ال.استاین زیاد نه ولی من عاشق داسی های دارن شانممممم....وای خدااااا....نبرد با شیطانو خوندی ؟ عالیعععع...یا اون یکیش...سیرک عجایب بود فک کنم... من با خوندن داستانای دارن شان خیلی چیزا درباره خوناشاما یاد گرفتم
پاسخ Meнι Tυan : نه من زیاد رمان نمیخونم..اصلا وقتشو ندارم همین سایت اومدنمم معجزست
jusa....♥♥
شنبه 14 شهریور 1394 08:03 ب.ظ
وای دوباره مای گاااااااااااد...من عاشق بت پایرز شدممممممم یعنی روانی شون شدماااااااااااا....عاقا اگه من خوناشام بودم تو داسیت ( که ایشالا هم هستم ) من بت پایرم گفته باشم فاطیییییییییییییییییی
پاسخ Meнι Tυan : نچ نچ نچ تو آدمی میفهمی آدممم
jusa....♥♥
شنبه 14 شهریور 1394 07:59 ب.ظ
وای مای گادددددددددددد....عاقا من هرچیم باشم اسنیک پایرز نباشم اییییییییییییییییییییییییییییی....من از مار بدم میادددددددددددددددد...اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی...کلا از سه چیز میترسم :
مار و غورباقه و ارتفاع . اون ارتفاع رو که اصن حرفی نزنم بهتره -ـــــــ- ولی ولف پایرزم خوبه هااااااااااااااااا عاقا من ولف پایرم
پاسخ Meнι Tυan : شماها هیچکدوم خون آشام نیستین فرزندانممممشاید بعدا شدین معلوم نیس هیچی
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:53 ب.ظ
مامـــــــــــــــان اینا چین دیگه؟
راستی من از نژاد بت پایرزم...با اسنیک پایرزم قهرم...بنده جوجه ومپایر میباشم
پاسخ Meнι Tυan : تو سوسک پایرزی
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:44 ب.ظ
نگی خب؟؟
منو حرص بده...
فاطی فقط بگو آره یانه...بگو
پاسخ Meнι Tυan : نچ نیستی
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:43 ب.ظ
نهههههههههه
عاقا نهههههههههههههههه...من میترسممممم
واقعی نیستنننننننن...
اون نژاد مارها خییییییلی وحشتناکهههههههههههه
تو لندن بوده عاقا...نهههههههههههههههههه
پاسخ Meнι Tυan : نه خدارو شکر ما اینجا مار نداریم...لندنم کاری به ما نداره...تازه من از خدامه خون آشام ببینم بچه...فکر کن خون آشام شم
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:34 ب.ظ
چرا بنویس بنویس زیاد میخوام
کککک مثله منه...روزش با آبجی بزرگم رفتیم بازار واسه تولد خواهر زادم چیزمیز بخریم هر جا حباب ساز میدیم اینقد ذوق میکردم آبجیم همش مسخرم میکرد
هاهاها چشارو درویش نموکونم...الان میبندمش به درخت بعد میبینی!!
بگو خوااااااااااهش میکنم بگــــــــــــوووووووو
پاسخ Meнι Tυan : پس هیسسسسسسسسسس-___-
منم عاشق حباب سازم جون میدم واسش یعنیخوبه که
تو غلط میکنییییییییی دهههههههههه
نچ معلوم میشه
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:30 ب.ظ
عاقاااااااااااا...یه یه سوال ایجاد شد...
خون آشاما واقعین؟؟
یعنی تو دنیای ما خون آشامم هس یا فقط ماله فیلما و داستاناس؟؟
ها؟؟
نگو آره که الان از ترس میمیرم
پاسخ Meнι Tυan : هس دیگه مغز فندقی مادر....تازه من یه چیزاشو حذف کردم...تو یه روستا تو لندن تمام ساکنانش توسط خون آشاما کشته شدن غلط نکنم....تازه تو خون هاشون وسایل کشتن خون آشامم پیدا شده
Saba.v
شنبه 14 شهریور 1394 04:20 ب.ظ
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااو
چه ملهههههههههههه!!
باوشه من الان میرم میخونم ولی تا سه میشمرم پارت بعدم بزاریااااااااااااااا...
فاطی بزاریااااااا..
هوووووووو عکس مارکو بروووووووووو اونم مثل من عشق حبابه!!
اون لبارو برمممممممممم
به خونسردیه خودت اروم باش...من رفتم اینا رو بخونم...ها راستی فاطی بگو من خون آشامم یانه؟
بگو جانه ماااااا
پاسخ Meнι Tυan : خخخخخ...دندون رو جیگر بزار دارم مینوویسمش...تو زیاد میخوای یا نه؟
آره چجورم میمیره واسه حباب...همش تو فن میتینگا داره حباب بازی میکنه خرس گنده
یا یا یا اون چشاتو درویش کن چش سفید من رو این آقاهه خیلی حساسمااااااااااااااااا
برو...نچ نمیگمممممممممم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :